Siin on üks video, kus tehakse korra tellimus läbi:

Valmistumine pildistamiseks

Valmistumine pole üldse keeruline, tuleb välja näha täpselt nii nagu soovid ennast hiljem pildilt näha. Probleemiks pole ka prillide kandmine. Meie kogenud fotograafid oskavad teid seada täpselt nii, et prillid peegeldaksid võimalikult vähe vastu.

Julgelt soovitame väikest puudrikihti nii tüdrukutele kui ka poistele, sest see vähendab naha läikimist ning tulemuseks on ühtlasem ja ilusam nägu :)

Piltide ja meenete tellimine

Piltide tellimine on väga lihtne. Selleks vali vasakult menüüst enda kool või lasteaed. Pärast avamist näed galeriide kogumikku, mis on jaotatud klasside kaupa. Olles enda klassi või rühma avanud näed piltide galeriid. Iga pildi all on 5 valikuriba. Kui te ei leia valikust midagi mida tahaksite tellida, näiteks t-särke, siis andke sellest teada aadressil info@koolipilt.ee ning leiame teile lahenduse!

Peale valikute tegemist, kas siis ühe või mitme pildi all, võid vajutada ENTER- klahvi või  .

 

Ostukorvi sisu näete kui avate paremalt ostukorvi. Nüüd ongi jäänud ainult vajutada nupule VORMISTA TELLIMUS, sisestada vajalikud andmed ning valida sobiv makseviis. Kui olete ära maksnud läheb keskmiselt 5 päeva ning pildid ongi teil kodus :)

Transport

Transpordist rääkides, teil on valikus erinevad variandid. Kõige mugavam on otse postiga koju tellida. See maksab küll 3,99 €, kuid on kõige mugavam. Ning lisaks, kui tellimus ületab 10 €, on koju transport tasuta!


© Koolipilt.ee

Eesti esimene täislahendusega piltide tellimissüsteem